| Katalógus >Memóriakártya >microSDHC |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 20 |
| Vonalkód | IT4646 0619659052362 619659052362 |
| Leírás (magyar) | microSD-HC kártya, 8 GB-os. FIGYELEM, vásárlás elött gyözödjön meg hogy az eszköz amibe szánja, támogatja-e az SD-HC kártyákat, mivel téves vásárlás esetén nem áll módunkban a terméket visszavenni! |
| Terméknév (angol) | Sandisk microSD-HC card 8GB class2 *no adapter* |
| Terméknév (magyar) | Sandisk microSD-HC card 8GB class2 *no adapter* |
| Terméknév | Sandisk microSD-HC card 8GB class2 *no adapter* (IT4646) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2015-12-01 21:53 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT4646/Memóriakártya/microSD-HC (4-32 GB)/Sandisk_microSD-HC_card_8GB_class2_%2Ano_adapter%2A |